19.07.2025 14:33
V ulici Prvomájová v plzeňských Křimicích došlo k vážné nehodě. Silnice je uzavřena
Osobní auto se střetlo s motorkou, na místě probíhají záchranné a vyprošťovací práce
19.07.2025 14:33
Osobní auto se střetlo s motorkou, na místě probíhají záchranné a vyprošťovací práce
18.07.2025 21:34
18.07.2025 15:43 18.07.2025 17:06
V Plzni bude už tento víkend velká cyklistická událost, konat se tu bude Mistrovství ČR a SR v cyklistice. U takové akce nemůže chybět MMR E-bike, expert na jízdní kola a elektrokola.
Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice proběhne v Plzni už tento víkend, do západočeské metropole přijede i cyklistická hvězda a showman Peter Sagan.
Na horním parkovišti OC Plzeň Rokycanská vyroste o víkendu 23. – 24. června velká fanzóna MMR E-bike. Připraven bude dětský koutek, děti si budou moci vyzkoušet kolo na speciální dráze. Kola a elektrokola tu budou samozřejmě vystavena a všem zájemcům odborný personál vše vysvětlí a předvede. Káva bude pro všechny návštěvníky fanzóny MMR E-bike zdarma. Tak určitě přijďte!