03.08.2025 18:18
03.08.2025 16:39
V pondělí 4. srpna se vrací doprava na křižovatku U Jána v Plzni
02.08.2025 16:43
V Plzni se odstraňují dvě nehody, další nehoda je na Klatovsku
Na Karlovarské se střetla dvě auta, další nehoda je na Koterovské. Záchranné složky zasahují také u Měčína, kde havarovalo osobní vozidlo
Motorkáři zahájí sezónu na prvního máje vyjížďkou z plzeňského pivovaru
Tradiční prvomájová vyjížďka motorkářů zahájí opět motorkářskou sezónu. Motorkáři budou vyjíždět přesně v poledne z nádvoří Plzeňského Prazdroje. Loni se jich tu sešlo 1200.

V neděli 1. května již po páté zahájí motorkáři sezónu vyjížďkou z plzeňského pivovaru. Motorkáři se sejdou na nádvoří Plzeňského Prazdroje v neděli 1. května. Na první projížďku v sezóně vyrazí přesně v poledne.
Akce se letos zúčastní také špičkový motocyklový jezdec a kaskadér Miroslav Lisý, který je mimo jiné také desetinásobným mistrem ČR v trialu. Motorkáři na strojích všech druhů a kubatur se začnou sjíždět do pivovaru v 9 hodin. Ve 12 hodin hromadně vyjedou z pivovaru a zahájí tak oficiálně svoji sezónu, kterou pak stejným způsobem zakončí tzv. Svatováclavskou vyjížďkou 28. září.
Akce se koná již po páté. Vloni se na nádvoří i díky krásnému počasí sjelo přes 1200 strojů, což je fantastická podívaná i pro nemotorizované účastníky a diváky.