02.09.2025 16:26 02.09.2025 20:45
Nehody v Plzni, Sušici i Horní Bříze
U Plas je zcela uzavřená silnice po nehodě 2 vozidel
02.09.2025 16:26 02.09.2025 20:45
U Plas je zcela uzavřená silnice po nehodě 2 vozidel
02.09.2025 12:18
01.09.2025 21:08 02.09.2025 9:20
Adrenalin, motorky Harley Davidson a ukázky práce záchranářů, hasičů i policistů. To vše nabídla v sobotu 10. dubna oblíbená Moto show, která se už tradičně uskutečnila na parkovišti u NC Borská pole.
Milovníci různých druhů motorek a motorů vůbec, si v sobotu na Borských polích přišli na své. K vidění byl i cadillac!
Na parkovišti vyrostla obří rampa, na které předvedli své umění freestyloví motokrosaři Petr Kuchař, Ondřej Záruba a Petr Fuska.
Davy lidí se ovšem shromáždily kolem ´pekelných strojů´ - letošní Moto show byla totiž tak trochu ve stylu Harley Davidson. Na burácejících motorkách se po parkovišti projel dokonce celý gang motorkářů, takže bylo skutečně nač koukat.
Zájem byl i o ukázky práce hasičů, kteří si s sebou dokonce přivezli vrak automobilu, na kterém předvedli s jakou technikou při zásahu u nehody pracují. Městští policisté z Plzně to také nemívají při práci lehké, diváci mohli vidět, jak zvládají rvačky a další incidenty.
Přímo pod pódiem stál nejnovější závodní stroj Václava Pecha, který svým fanouškům rozdával autogramy.
Moto show doplnily stánky se zbožím pro motorkáře a atrakce pro děti. V prostorách nákupního centra pak byly vystaveny nejnovější modely aut z plzeňských autosalonů.