07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Na Kašperku se bude hrát Vančurova klasika Rozmarné léto
Divadelní spolek Kašpar hostuje na nejvýše položeném královském hradě v Čechách již od roku 2001. Tentokrát si na Kašperku zahraje v premiéře Rozmarné léto.
Výjimečný kulturní zážitek můžete mít při návštěvě hradu Kašperk od 2. do 6. srpna. Každý večer od 21 hodin vystupuje spolek Kašpar na hradním nádvoří, v režii Jakuba Špalka se bude hrát jedinečná klasika Vladislava Vančury.
Premiéra to bude hned dvojitá, úplně poprvé se bude hrát na Kašperku Rozmarné léto a poprvé se bude hrát na hradním nádvoří.
"Vzhledem k tomu, že se tentokrát bude divadelní představení odehrávat na hradním nádvoří, bude hrad večer otevřen od 19:30 a do nádvoří bude umožněn vstup pouze divákům s platnou vstupenkou na Rozmarné léto v daný den. Děkujeme za pochopení," uvádí se na stránkách hradu Kašperk.
Informace o předprodeji vstupenek, cenách apod. najdete na stránkách hradu.