21.02.2026 17:33
20.02.2026 13:41
Chcete na Čtyřce něco změnit? Vedení obvodu navýšilo rozpočet a čeká na vaše nápady
20.02.2026 11:55
Vnitrobloky na Jedničce se promění. Obvod zve na setkání, chce znát váš názor
O hrdinských činech psů za 2. světové války bude vyprávět Václav Vitamín - Hadač
Další setkání z přednáškového cyklu "Posezení s..." je připraveno na úterý 3. května. Host Václav Vitamín - Hadač bude vyprávět o hrdinských příbězích psů a holubů za druhé světové války.
V rámci přednáškového cyklu "Posezení s…" přivítá Zoologická a botanická zahrada města Plzně v úterý 3. května od 18.00 hodin v divadélku JoNáš v Měšťanské besedě opět vzácného hosta. Tentokrát jím bude kynolog Václav Vitamín – Hadač, který převypráví divákům příběhy o hrdinských činech psů a holubů ve službách člověka a objasní, jak zvířata pomohla vyhrát válku.
Zajímalo by vás, kdo pokousal Generála Eisenhovera, jaká myš dostala ocenění Sovětského svazu a kolik holubů bylo oceněno vyznamenáním? Pak je tato přednáška tím pravým pro vás!