O víkendu se koná Bezdružické parní léto

03.08.2011 12:24

Historickým vlakem taženým lokomotivou zvanou ´Kafemlejnek´ se můžete o víkendu svézt během Bezdružického parního léta 2011! Připravena jsou ale i další lákadla!

Bezdružicka lokalka _16_7_2011 (30)

V sobotu 6. a v neděli 7. srpna se koná Bezdružické parní léto 2011, akce, která láká například na jízdy zvláštních vlaků v čele s parní lokomotivou zvanou ´Kafemlejnek´.

V Bezdružicích se o víkendu koná Bezdružické parní léto 2011 s jízdami historických vlaků, autobusů, bohatým kulturním programem a dalšími lákadly!

Historickým vlakemv čele s lokomotivou 310.072 zvanou ´Kafemlejnek´se můžete svézt mezi Bezdružicemi, Konstantinovými Lázněmi, Kokašicemi, Břetislaví, Strahovem a Cebiví. Během jízdy zažijete na vlastní kůži zásahy četníků!

A co Vás čeká na zastávkách?

Na nádraží v Bezdružicích budou k vidění ukázky práce četnictva, můžete se svézt historickou drezínu a občerstvit se ve stylovém bufetovém voze. Na výstavě z historie železnice uvidíte také modelovou železnici a od 14 a od 16 hodin je na programu divadelní představení Divadla z bedny. O dobrou zábavu se postará Švejk Band Milana Benedikta Karpíška.

V Konstantinových Lázních můžete navštívit Hasičské muzeum, lázeňský park i nádraží, kde ve 21:45 hodin začne ohňová show skupiny Estela de Fuego. Na louce za kulturním domem pak probíhá v sobotu festival Lázeňská struna (Marek Dusil akustik, Jolly band, Mošnovo hudební sdružení, K nezaplacení, Ivan Hlas Trio, Tomáš Linka a Přímá linka).

V Kokašicích se na nádraží pod dohledem četníků uskuteční vystoupení taneční skupiny Althea i koncert Švejk Bandu M. B. Karpíška. Stejně tak při zastávce v Cebivi.

Podrobný program i jízdní řád zvláštních vlaků najdete na www.bezdruzice.cz!

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus 15 let_