03.08.2025 18:18
03.08.2025 16:39
V pondělí 4. srpna se vrací doprava na křižovatku U Jána v Plzni
02.08.2025 16:43
V Plzni se odstraňují dvě nehody, další nehoda je na Klatovsku
Na Karlovarské se střetla dvě auta, další nehoda je na Koterovské. Záchranné složky zasahují také u Měčína, kde havarovalo osobní vozidlo
Open air mejdan Back To School se blíží
Začíná akademický rok a návrat do školních lavic proběhne ve velkém stylu. Putovní open air festival Back To School proběhne v šesti univerzitních městech včetně Plzně, kam zavítá ve čtvrtek 27. září.
Nový akademický rok je tady, je třeba se vrátit do školních lavic a jak jinak, než ve velkém stylu.
Loňský první ročník série Back To School přilákal v šesti univerzitních městech v Čechách a na Moravě více než sto tisíc hudebních fanoušků. Minimálně stejná účast se očekává i letos.
Akce je určena především pro vysokoškoláky, našla své příznivce ovšem také v řadách středoškoláků a široké veřejnosti.
Letošní ročník se uskuteční ve čtvrtek 27. září od 15.00 hodin v areálu Plaza Open Air. Vstup je stejně jako v loňském roce zdarma.
Model stejné sestavy kapel v rámci každé zastávky putovního open air festivalu Back To School zůstává zachován a tentokrát zde figurují hned dvě plzeňské kapely. Jednou z nich je v současné chvíli nejžádanější tuzemský interpret, kapela Mandrage. Ta bude spolu s Vypsanou fixou největším lákadlem letošního ročníku festivalu.
Do varu dostane příznivce hudby stálice české hudební scény, kapela Cocotte Minute, všechny příznivce roztančí Tleskač a pětici kapel uzavírají pop rockoví Eddie Stoilow.
Ani letos nebude chybět bohatý doprovodný program. Nedočkaví studenti si mohou například splnit své první zápočty a získat titul tmA – jak jinak než absolvováním zábavného rychlostudia v t-music Academy.
Na místě vyroste i malířský ateliér, ve kterém každý jistě nalezne svého uměleckého ducha.
Na své si dále přijdou i milovníci vědeckých expozic.