14.10.2025 12:48
14.10.2025 9:12
Řidiči, pozor! Uzavře se část Jateční ulice v Plzni
13.10.2025 13:39
Socha sv. Jakuba z nové lávky v Chotíkově musí pryč. Rozhodl krajský úřad
PivníFest.cz obsadil prostor po kulturáku! Nechybělo pivo, adrenalin a kapely
Druhý ročník festivalu PivníFest.cz se usídlil v posledních dnech v lokalitě po zbouraném domu kultury v centru Plzně. Nechybí pivo, adrenalin a hudební program. Podívejte se na fotky!
Druhý ročník festivali PivníFest.cz se v těchto dnech usídlil v lokalitě po zbouraném domu kultury v centru Plzně u Americké třídy. Od pátku prostor patřil milovníkům piva, ale také dobré zábavy a kapel.
Už v pátek odstartoval druhý ročník festivalu PivníFest.cz. Celkem se na festivalu představilo na třicet pivovarů z různých částí nejen našeho regionu. Nechybělo ani zastoupení největšího pivovaru Plzeňský Prazdroj a Gambrinus. Milovníci zlatavého moku ale mohli ochutnat i výtvory menších pivovarů jako Pivovaru Radouš, Plzeňského Pašáka nebo z Pivovaru u Švelchů.
V průběhu soboty mohli ná štěvníci vidět přímo na podiu vaření speciálu z Chodovaru, který byl letos ve znamení oslav osvobození a před zraky diváků vznikal American Black Ale. Sobotní večer uzavřelo vystoupení kapely Turbo. V průběhu festivalu nechyběla ani obří adrenalinová atrakce, na kterou si troufli skutečně jen ti neojodvážnější.
V rámci festivalu proběhlo také vystoupení skupin ze souteže Západočeská kapela roku rádia Kiss Proton, představily se finalistky soutěže krásy Česko - Slovenská Miss 2015 a sobotní večer ukončila samozřejmě afterparty v Pantheonu.
FOTO: Martin Hanáček, Hynek Sladký