19.07.2025 14:33
V ulici Prvomájová v plzeňských Křimicích došlo k vážné nehodě. Silnice je uzavřena
Osobní auto se střetlo s motorkou, na místě probíhají záchranné a vyprošťovací práce
19.07.2025 14:33
Osobní auto se střetlo s motorkou, na místě probíhají záchranné a vyprošťovací práce
18.07.2025 21:34
18.07.2025 15:43 18.07.2025 17:06
Mrazivé počasí umožňuje užít si zimních radovánek alespoň na horách, ale za to naplno. Lyžařské podmínky jsou ideální, lyžuje se dokonce už i v Kocourově na Klatovsku.
QAP vám přináší sněhové zpravodajství nejen z Plzeňského kraje. Lyžařské podmínky jsou ideální, užijte si zimní počasí na horách.
Ve Ski areálu Špičák jsou ideální podmínky pro lyžování. sněhu je tady zhruba 1 metr, je zmrzlý. Připraveny jsou i trasy pro skialpinisty. Aktuální info zde.
Ski areál Snowhill Kašperky nabízí skoro půl metru sněhu a v provozu má 2 ze 3 vleků. Otevřeno do 16 hodin + večerní lyžování 18 - 21 hodin. V provozu je také ski areál Nad Nádražím v Železné Rudě, kde je nově otevřen také snow park a také nový, 2,5 km dlouhý, běžecký okruh.
Od pátku 3. února je v provozu celý svah ve ski areálu Kocourov na Klatovsku, mají zde také nově otevřenou půjčovnu komplet vybavení. Lyžovat se dá i v areálu Zadov a Churáňov, kde je zhruba 80 cm sněhu. Také ve ski areálu Javorná na Klatovsku si zalyžujete. Jeden vlek v provozu a zhruba 40 cm sněhu.
Běžecké trasy
Běžecké stopy na Železnorudsku budou upraveny během dnešního dne, momentálně je část stop znečištěna jehličím a větvičkami. Konkrétní informace najdete zde.
foto: Ski areál Špičák