07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Putování za pečenou bramborou aneb Pohádky a hrátky z bramborové řádky
Zajímavá akce pro děti i rodiče nazvaná Putování za pečenou bramborou aneb Pohádky a hrátky z bramborové řádky se v sobotu 8. října koná na hrázi Seneckého rybníku!
Putování za pečenou bramborou aneb Pohádky a hrátky z bramborové řádky se jmenuje oblíbený pochod okolím Boleveckých rybníků, který v sobotu 8. října pořádá již počtrnácté Centrum dětí a rodičů v Plzni.
Sraz je v sobotu ve 13:30 hodin na hrázi Seneckého rybníku. Odtud se po přibližně 3 km dlouhé trase vydáte na pohádková stanoviště až do cíle na hrázi Boleveckého rybníku. Akce potrvá přibližně dvě hodiny.
Děti získají odměnu a mohou si s rodiči opést vuřty, které si donesou. Akce potrvá přibližně dvě hodiny a ´startovné´ je 50 korun za dítě.