30.05.2025 11:29
30.05.2025 10:32
Klatovskou čeká proměna. Studie zahrnuje více stromů i méně aut - VIZUALIZACE
30.05.2025 8:41
Pozor, v Plzni dnes proběhne cvičení policie!
Tátafest proběhne opět ve Starém Plzenci
Už tradiční akcí se díky Rodinnému centru Dráček stal ve Starém Plzenci na jižním Plzeňsku Tátafest. I letos je připraven program a zábava hlavně pro tatínky s jejich ratolestmi a to u hradu Radyně.

Rodinné centrum Dráček ze Starého Plzence se i letos připojuje ke kampani Sítě mateřských center a Ligy otevřených mužů Táta dneska frčí! a pořádá Tátafest!, který se koná v sobotu 11.června 2011 od 14:30 hodin na hradě Radyně.
Letošní čtvrtý ročník Tátafestu zahájí RC modely show, se kterými si pak návštěvníci budou moci vyzkoušet skvělou jízdu v terénu. Celé odpoledne bude pro tatínky a jejich děti otevřen bojový koutek a připravena bohatá tombola. Proběhne exhibice Sboru dobrovolných hasičů ze Starého Plzence, vyzkoušení a prohlídka hasicí techniky, a na závěr vystoupí Divadélko Máma a Táta z Jižních Čech. Navíc je připraven facepainting, trampolíny a výtvarná dílna.
"V našem mateřském centru se tato kampaň stala mezi tatínky velmi populární. Někteří se přímo podílí na jejím vzniku," uvedla Adéla Vorlíčková z RC Dráček. "Považujeme za velmi důležité zdůraznit důležitost role otce ve výchově dítěte. Rodinné centrum Dráček zaznamenává zvýšenou návštěvnost tatínků na pravidelných programech a velmi oceňuje jejich aktivní zapojení do komunity mateřského centra"
foto: QAP.CZ loňský ročník Tátafestu!