Tipy na víkend 19. a 20. listopadu

17.11.2016 14:23

Nevíte, kde a jak trávit podzimní listopadový víkend? Mrkněte se na naše tipy z Plzně a Plzeňského kraje a inspirujte se...

FOTO_QAP_CZ

Sobota 19. listopadu

Tradiční farmářské trhy můžete navštívit od 08:00 hodin na náměstí Republiky v Plzni.

Tradiční tvůrčí dílny v Pivovarském muzeu s názvem Podzimní inspirace začínají v 10:00 hodin, tentokrát na téma Tvůrčí dílna: co s pivní lahví.

Nenechte si ujít historické odpoledne v Proluce, kde bude dobývat město hrabě Mansfeld ve 14:00 a v 17:00 hodin. Čtěte zde.

Představení Zimní příhody včelích medvídků začíná v 15:00 hodin v Divadle Alfa v Plzni.

Oslavte 26 let s Lampou v Divadle pod lampou, kde na vás čeká Lampa bazar, grilovačka na terase, výstava plakátů a live show: LAZER VIKING / SABREHART a afterparty: Dj Dead Sailor & Dj David Silver 90210.

Vezměte děti na zábavný program Malá víla a její dobrodružství v 16:00 hodin do Nové Akropolis.

Od 17:00 hodin se hraje Muzikantská pohádka v Novém divadle malá scéna.

V rámci 44. Radnické divadelní prohlídky v Kulturním domě U Růže zahraje v 19:00 hodin divadelní spolek Chlupatej kaktus hru Nízkotučný život v Radnicích.

SPOlečnost DIvadelních NAdšenců představí komedii Od Silvestra do Silvestra v 19:00 hodin v Divadle Dialog.

Premiéru baletu Labutí jezero uvede Velké divadlo v 19:00 hodin.

Skupina Eddie Stoilow přijíždí se svým JUPITER TOUR 2016 do Šeříkovky ve 20:00 hodin. Host: Rattle Bucket.

Koncert skupiny THANX startuje ve 21:00 hodin v Music Clubu Kalikovský mlýn.

Ondřej Hejma a legendární rocková kapela ŽLUTÝ PES vystoupí ve 21:00 hodin v Buena Vista Clubu.

Neděle 20. listopadu

Ve 13:00 hodin uvede Nové divadlo činohru Jednotka intenzivní lásky a ve 14:00 hodin se hraje na Malé scéně opera Papageno v kouzelném lese.

Zajděte na operetní revue pro celou rodinu s názvem Zieglerka - Královna operety ve 14:30 hodin do Divadla Pluto.

Divadelní představení pro nejmenší s názvem Kocour Modroočko uvede Měšťanská beseda ve 14:30 a v 16:00 hodin.

Juniorský herecký kroužek Dance&Drama School uvádí komedii W. Shakespeara Sen noci svatojánské v 18:00 hodin v Divadle Dialog.

V 19:00 hodin začíná muzikál Hello, Dolly! ve Velkém divadle a ve stejný čas se hraje v Novém divadle činohra Sen noci svatojánské.

Simona Stašová se představí od 19:00 hodin ve hře Filumena Marturano aneb Manželství po Italsku v KD Peklo.

Představení Teď ne! aneb Na tohle teď není ta pravá chvíle, kde v hlavních rolích můžete vidět M. Dlouhého, K. Halbicha, K. Frejovou a další, proběhne od 19:00 hodin v Měšťanské besedě.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Enyaq Enyaq coupé