16.07.2025 13:22
16.07.2025 12:05
V Klatovech se při rekonstrukci silnice našlo torzo letecké pumy - FOTO
16.07.2025 10:11
U Makra nestíhají. Vedení města Plzně kritizuje pomalé tempo prací i odklad dokončení
Trhy na plzeňském náměstí jdou do finiše - FOTKY
Václavské trhy na náměstí Republiky v Plzni jdou do finále. Pondělí je posledním dnem, kdy budou stánky i hudební program k dispozici. Další trhy se chystají už na říjen.
Na náměstí Republiky v Plzni se v minulém týdnu po zhruba půlroční pauze opět vrátily tradiční trhy. V pondělí jdou do finiše. Ještě v průběhu posledního odpoledne je připravený také hudební program, o který se na pódiu postará kapela KONtaktOVKA, a to od 15, 16 a 17 hodin.
Na další trhy se můžeme těšit už v průběhu října, kdy bude na řadě Havelský trh. Ten proběhne od 11. října a potrvá do 17. října. Velký zájem je každoročně o Martinský trh, který nabízí mimo jiné i svatomartinské víno a průvod svatého Martina. Letos se odehraje od 4. do 11. listopadu. Vrcholem sezóny budou tradičně Vánoční trhy, ty mají letos termín od 24. listopadu do 23. prosince.
FOTO: Trhy-Plzeň.cz Oficiální stránka