30.05.2025 11:29
30.05.2025 10:32
Klatovskou čeká proměna. Studie zahrnuje více stromů i méně aut - VIZUALIZACE
30.05.2025 8:41
Pozor, v Plzni dnes proběhne cvičení policie!
V Heřmanově Huti se chystá beseda s námořníkem
Na besedu s námořníkem Jiřím Frankem se můžete v úterý 12. října od 17 hodin vypravit do Spolkového domu v Heřmanově Huti. Těšit se můžete na zajímavé zážitky z plaveb se zaoceánskou lodí a uvidíte například i pravou žraločí ploutev!

Knihovna a Obec Heřmanova Huť pořádá v úterý 12. října Besedu s námořníkem Jiřím Frankem, který bude vyprávět o cestách po moři. Dojde i na trochu historie, konkrétně o pirátství.
Ve Spolkovém domě začíná beseda v 17 hodin a na programu je pokračování vyprávění z cest po moři při plavbách velkou zaoceánskou lodí. Jiří Frank z Kralovic se při besedě podělí o své zážitky z cest, různá dobrodružství a dozvíte se i něco z historie, o pirátech a rozkvětu pirátství v 17. století.
Těšit se můžete na ukázky suvenýrů, mezi kterými nechybí ani pravá žraločí ploutev, promítání fotografií a koupit se můžete také knihu Jiřího Franka Kuchařský zeměpis. Vstup na besedu je zdarma.