Rock Piont výprodej Camping

V Plzni budou závodit vysokozdvižné vozíky!

11.05.2012 14:48

Unikátní závod uvidíte v sobotu 12. května v Plzni na Borských polích. Budou tady závodit vysokozdvižné vozíky. Akce má charitativní podtext a vzejde z ní nejlepší řidič VZV na západě Čech! Akce je volně přístupná veřejnosti.

Od 10 hodin se bude v depu společnosti PPL v Plzni závodit na vysokozdvižných vozících. Unikátní závod je vlastně charitativní akcí, výtěžek ze startovného zůstane v plzeňské Diakonii. Akce je volně přístupná veřejnosti!

V závodě elektrických VZV tzv ´ještěrek´ Toyota Traigo 48 se utkají řidiči VZV firmy PPL z Karlovarska a Plzeňského kraje. Soutěžit budou v dovednostních disciplínách v manipulaci s vysokozdvižným vozíkem.

"Vítězný tým předá šek, jehož částka se bude skládat ze startovného, které společnosti za účast v soutěži zaplatí, zástupci Diakonie Západ. Vítěz také vybere jeden konkrétní projekt naší organizace, který získaná částka podpoří," sdělil Tomáš Benda z Diakonie v Plzni.

Pro návštěvníky bude připraven, kromě napínavého závodu, bohatý doprovodný program a možnost prohlédnout si celé depo PPL CZ. Rovněž si budou moci zakoupit některý z výrobků uživatelů služby Stacionáře Človíček pro osoby s postižením v Plzni.

Přijďte podpořit dobrou věc a zároveň se pobavit u netradičních závodů!

ilustrační foto: externiservis.cz

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Čištění klima