17.07.2025 13:32
17.07.2025 9:10
Ranní nehody v Plzeňském kraji: dvě auta skončila na střeše - FOTKY
17.07.2025 8:13
Plzeňská Proluka ožije vážnou hudbou. Buďte u toho!
V Západočeském muzeu se bude vyprávět o Aljašce
Cyklus cestopisných pořadů Výpravy za poznání 2012 pokračuje ve čtvrtek 2. a v pátek 3. února v Západočeském muzeu v Plzni. Tentokrát se můžete těšit na Martina Loewa a jeho povídání nazvané "Aljaška".

V Západočeském muzeu v Plzni pokračují ve čtvrtek 2. a v pátek 3. února Výpravy za poznáním 2012, a to přednáškou Martina Loewa "Aljaška".
Výpravy za poznáním 2012 jsou již dvanáctým ročníkem oblíbeného projektu. "Martin Loew Vás tentokrát vezme letadlem, vlakem, lodí i na kajaku k nejvyšší hoře Severní Ameriky. Zamíříte po stopách zlatokopů na legendární Klondike, a čeká na Vás také divočina zlatého severu – medvědí, sobi, vlci a komáři," prozradila mluvčí Západočeského muzea Romana Němečková s tím, že pořad se ve čtvrtek 2. února i v pátek 3. února koná od 18 hodin v přednáškovém sále muzea.
Pořad Výpravy za poznáním 2012 pak bude pokračovat ve čtvrtek 9. února, kdy se s Jakubem Kaslem můžete vydat na Nový Zéland.