21.08.2026 8:22
20.08.2026 10:57
Co se děje ve vnitrobloku v Přešticích? QAP zjišťoval podrobnosti - VIZUALIZACE
20.08.2026 9:41
Hurá do školy aneb Děti, hýbejte se! Na Jedničce se rozloučí s prázdninami
Vyražte si v Domažlicích na travesti show!
Travesti show Teevarieté 2011 je na programu ve čtvrtek 6. října v MKS v Domažlicích! Těšit se můžete například na ´skutečnou´ Jiřinu Bohdalovou, Naďu Urbánkovou, Karla Zicha, Jirku Korna i Helenu Vondráčkovou!
Ve čtvrtek 6. října se v Městském kulturním středisku v Domažlicích můžete pobavit na travesti show nazvané Televarieté 2011!
Televarieté 2011 je zbrusu nový zábavný pořad nejlepší české travesti skupiny Hanky Panky se skvělou show plnou nápaditých kostýmů, vtipných scének a především hudebních melodií. Slečny Dolores, Stefany, Sofia a mistr Alex tentokrát zavzpominájí na oblíbený televizní pořad 80. let, který v jejich podání přenesli do současnosti. Kromě známé moderátorské dvojice Vladimíra Dvořáka a Jiřiny Bohdalové, kteří nemohou samozřejmě v pořadu s tímto názvem chybět, přijali pozvání do TELEVARIETÉ skupiny Hanky Panky i zpěvačky a zpěváci jako jsou například Naďa Urbánková, Karel Zich, Jiří Korn spolu s Helenou Vondráčkovou, Věra Špinarová, Ilona Csáková, Helena Vrtichová s nezapomenutelným hitem Diridonda, ale i hvězdy ze zahraničí jako Bonnie Tyler, Shakira, Kylie Minoque a další.
Vstupné je 240 korun.
Zdroj: www.idomazlice.cz, www.hankypankyshow.eu