30.12.2025 12:36
30.12.2025 10:42
Pochody i výšlapy na vrcholy. Kam v Plzeňském kraji na první procházku roku?
Přinášíme tipy na akce!
29.12.2025 10:32 29.12.2025 19:24
Policie hledá svědky brutálního napadení v centru Plzně
Kriminalisté žádají o pomoc veřejnost.
Policie pátrá po 18leté Evě Panochové z Kyšic, ztratila se v Sušici
Policie žádá o pomoc při hledání osmnáctileté dívky Evy Panochové s trvalým bydlištěm v Kyšicích. Dívka pobývá v dětském domově v Chanovicích, naposledy byla viděna ve škole v Sušici.
V pátek 7. ledna bylo vyhlášeno celostátní pátrání Policií ČR po pohřešované dívce. Osmnáctiletá Eva Panochová má trvalé bydliště v Kyšicích nedaleko Plzně, má ale nařízenou ústavní výchovu v Dětském domově Chanovice. Naposledy byla viděna ve škole v Sušici. "Pohřešovaná odešla dne 5. ledna 2011 po jedenácté hodině dopoledne ze školy v Sušici a do současné doby o sobě nepodala žádnou zprávu," uvedla mluvčí Policie Dana Ladmanová.
Policie žádá občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pohybu či výskytu pohřešované dívky, aby neprodleně podali zprávu Policii ČR na telefon číslo 158 nebo na policejní služebnu případě telefon číslo 974 334 111.
Tady je popis pohřešované:
Popis osoby: výška postavy - 167 cm, hubené postavy, oválný obličej, délka vlasů - středně dlouhé, barva vlasů - blond tmavě podbarvené.
Popis oblečení: modré riflové kalhoty, černá zimní bunda do pasu, černá zimní pletená čepice s kšiltem.