QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

29.03.2026 6:30

Pozor! V noci se změnil čas!

Došlo ke změně času ze zimního na letní. Ve 2:00 hodiny se čas posunul a 3:00, noc se zkrátila o jednu hodinu. Nezapomeňte si přeřídit hodinky! 

Železniční nehoda na trati z Plzně do Rudy! Vlak narazil do stromu

10.11.2016 7:56     10.11.2016 8:10

Náraz vlaku do stromu, který padl přes koleje, zastavil ve čtvrtek ráno provoz na trati z Plzně do Železné Rudy. Místo vlaků musely vyjet autobusy.

12

K železniční nehodě došlo na jedné z hlavních tratí v regionu krátce před půl sedmou. České dráhy musely okamžitě nasadit náhradní autobusovou dopravu.

Na místo nehody museli vyjet také hasiči. "Došlo k nárazu vlaku do stromu před Hojsovou Stráží, železniční nehoda se obešla bez zranění. Provoz na trati byl ale zastavený," řekla k zásahu mluvčí hasičů Pavla Jakoubková.

České dráhy tak musely nasadit autobusovou dopravu v úseku mezi Nýrskem a Železnou Rudou. Autobusy vyjely jak místo osobních vlaků, tak místo rychlíku. Zatím to vypadá, že následky srážky se budou odstraňovat několik hodin.

FOTO: ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT