20.02.2026 13:41
20.02.2026 11:55
Vnitrobloky na Jedničce se promění. Obvod zve na setkání, chce znát váš názor
19.02.2026 23:02
Panathinaikos Athény - FC Viktoria Plzeň 2:2
Auto srazilo v Rokycanech na přechodu školačku. Dívka je v péči lékařů
K nehodě došlo ve čtvrtek 11. června před osmou hodinou ráno v Třebízského ulici. Zraněné dítě ošetřili záchranáři a pak ho dopravili do nemocnice.
Dívka má podle prvních informací z místa zraněnou nohu. Událostí se zabývá policie. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze na přechodu pro chodce došlo ke střetu osobního auta Opel Astra s dívkou. Zraněna dívka byla převezena do nemocnice. U řidiče ročník 1999 byla provedena dechová zkouška s negativním výsledkem. Okolnosti dopravní nehody včetně příčiny zůstávají nadále v šetření policistu z dopravního inspektorátu v Rokycanech,“ sdělila policejní mluvčí Hana Kroftová.
Podle mluvčí krajské záchranky Márii Svobodové byla sražená školačka při vědomí transportována na urgentní příjem fakultní nemocnice v Plzni se středně těžkým zraněním.
FOTO: ilustrační