01.09.2025 8:24 01.09.2025 9:52
01.09.2025 8:00
Škola začíná: strážníci posílí dohled u přechodů, MHD se vrací do běžného režimu
31.08.2025 19:09
Na Lochtíně se loučili s prázdninami
Přinášíme fotky z akce Hurá do školy!
Hledá se Jaroslav Kanta
Policisté z jižního Plzeňska žádají o pomoc při pátrání po Jaroslavu Kantovi, který pochází z Chotěšova a vyhýbá se trestnímu řízení, ačkoli už byl na něj třikrát vydán zatykač.
O pomoc žádá policie veřejnost při pátrání po Jaroslavu Kantovi, který se zatím úspěšně vyhýbá trestnímu řízení. Oznámil to mluvčí mužů zákona Libor Pilař.
Hledaný Jaroslav Kanta trvale bydlí v Chotěšově na jižním Plzeňsku. Zdánlivé stáří je 45 let. "Muž je 190 cm vysoký, střední postavy, má krátké hnědé vlasy, modré oči a na obou pažích tetování. Jde o hlavu hada a ornament," popisuje Kantu mluvčí Libor Pilař. Oblečení nosí hledaný muž civilní, ale blíže policisty nezjištěné.
"Na jmenovaného byly do současného dne vydány tři příkazy k zatčení, neboť se tento nezdržuje v místě trvalého bydliště a úmyslně se tak vyhýbá trestnímu řízení," uvedl Pilař.
V případě jakékoliv informace k hledaným osobám kontaktujte služebnu Policie ČR nebo volejte linku 158.