15.10.2025 10:10
15.10.2025 9:34
Spuštění online pohotovosti v kraji se odkládá. Jeden z uchazečů napadl výběrové řízení
14.10.2025 12:48
Policie pátrá po sedmnáctileté dívce. Neviděli jste ji?
Zloděj si odnesl trezor s tržbou
Policisté pátrají po zloději, který se o víkendu vloupal do prodejny v Blovicích a ukradl trezor i s tržbou. Teprve po inventurách ovšem bude jasné, kolik škody tu zloděj napáchal!
Z prodejny v Blovicích zmizel v noci ze soboty 16. na neděli 17. června trezor s tržbou. Policii po zloději pátrá.
Nezvanou návštěvu měl ve své prodejně 54letý majitel. "Zatím neznámý pachatel vypáčil vstupní dvoukřídlé dveře do prodejny a vnikl dovnitř. Celý prostor prohledal a s sebou si odnesl kovový trezor s tržbou. Majitel obchodu vyčíslil zatím celkovou škodu na osmdesát tisíc korun," uvedla mluvčí policie Ivana Telekešová s tím, že není ovšem vyloučeno, že se částka ještě zvýší. "V současné době probíhají v provozovně inventury, které objasní, zda-li si zloděj nepřisvojil i nějaké zboží."
Policisté případ kvalifikovali jako trestný čin krádež, na místě zajistili maximální počet stop a po pachateli pátrají. "Po dopadení mu hrozí odnětí svobody až na pět let," dodala Telekešová.
Ilustrační foto Policie ČR