07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
Policisté byli přivoláni k dalšímu nálezu lidské končetiny. Noha nalezená v obci Bohy u řeky Berounky patří hledanému podnikateli. Vraha už policie zřejmě má.
V tomto týdnu dostali muži zákona další dílek do lidské skládačky. Nohu vyplavila Berounka u obce Bohy na Plzeňsku. Končetina, jejíž protikusy už kriminalisté mají, patří zřejmě hledanému podnikateli.
Už v dubnu dopadli kriminalisté 59letého muže, který byl podezřelý z vraždy podnikatele. Oběť byla naposledy spatřena v listopadu minulého roku a pak v zimě postupně Berounka vydávala kusy rozřezaného těla. Podle informací deníku Právo nyní probíhají testy DNA, které by měly potvrdit, že jde skutečně o druhou nohu podnikatele.
Vrahovi hrozí 12 - 18 let vězení. Více čtěte v článku Údajný vrah, který měl rozčtvrcenou obět hodit do Berounky, dopaden.