07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Obchvat Třemošné zažil další nehodu! Na místo musela záchranka
Na obchvat Třemošné u Plzně musely v pondělí opět vyjíždět složky IZS kvůli nehodě. Tentokrát bude na vině nejspíš nedání přednosti v jízdě. V péči lékařů skončili dva lidé.
Obchvat Třemošné na sever od Plzně je v souvislosti s nehodami jedním z rizikových úseků regionu. Znovu se to potvrdilo v pondělí, kdy musely na křižovatku na Záluží vyjíždět všechny složky IZS.
K nehodě došlo přímo v křižovatce a podle všeho bude za nehodou nedání přednosti v jízdě. "Na obchvatu Třemošné došlo ke střetu vozidla tovární značky Fiat Ducato, které jelo směrem od Kaznějova na Plzeň, s autem, které jelo od Třemošné na Záluží. Řidič podle prvotních výsledků šetření nedal vozu Fiat přednost," popsala mluvčí policie Martina Korandová s tím, že dechové zkoušky u řidičky Fiatu i druhého řidiče byly negativní.
Na místo musela vyjet i záchranka. "Na místě jsme ošetřili 30letého muže a 25letou ženu. Oba jsme převáželi na chirurgickou a úrazovou ambulanci fakultní nemocnice," doplnil k zásahu mluvčí záchranky Martin Brejcha.
Omezený byl provoz v průběhu odstraňování následků zejména na odbočce na Záluží.
FOTO: ilustrační