QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Tygr v Plasích zranil dívku, strčila do výběhu ruku

12.08.2015 12:06

V soukromé ZOO v Plasích, které patří ke hřišti mini-golfu, se zranila dívka. Strkala ruku do výběhu s tygrem, který ji sekl. Naštěstí zranění není vážné.

Obrovské štěstí měla šestnáctiletá dívka, která strčila v úterý 11. srpna ruku do výběhu s tygrem. Ten ji sekl do ruky. Dívka si údajně chtěla tygra vyfotit mobilem.

K případu došlo v soukromé ZOO, která je součástí mini-golfového areálu v Plasích na severním Plzeňsku.

Podle muvčí záchranky nejsou zranění dívky nijak vážná. "Dívku převezla záchranka k ošetření do nemocnice, zranění není vážné," potvrdila mluvčí záchranky Lenka Ptáčková. Svoji nerozvážnost měla odnést jen pár stehy na ruce.

Případem se nyní zabývá i policie. Zatím vše ale vypadá, že dívka porušila bezpečnostní pravidla. Případ tak nebude policie řešit jako trestný čin.

ilustrační foto

 

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus 15 let 08_10