10.08.2025 16:56 10.08.2025 19:54
Vážná nehoda u Javorné.
Na místě probíhají vyprošťovací práce.
10.08.2025 16:56 10.08.2025 19:54
Na místě probíhají vyprošťovací práce.
10.08.2025 13:25
Pohybuje se u NC Srní
10.08.2025 12:01
V dost zapeklitý případ se mění tragická noční nehoda na severním Plzeňsku. Jak vás QAP informoval jako první, k tragické nehodě došlo na silnici mezi Stříbrem a Plzní u Sulislavi. Na místě zemřel mladík, 20letá dívka je v nemocnici.
Tragická nehoda, která se ve čtvrtek v časných ranních hodinách odehrála na hlavním tahu Plzeň Stříbro, už zajímá kriminálku. Podle informací QAPu, bylo nabourané auto v pátrání v Jihočeském kraji a navíc ve voze se našlo několik občanek. V autě přitom cestovali pouze dva lidé.
K vážné bouračce došlo v zatáčce za Úlicemi směrem od Plzně. Mladý řidič podle všeho nezvládl řízení a vylétl s vozem ze silnice. Na místě byl mrtvý. "K nehodě došlo při průjezdu levotočivé zatáčky, kdy řidič nezvládl řízení, vylétl s autem do příkopu a následně narazil do stromu. 20letou spolujezdkyni přepravila Zdravotnická záchranná služba do nemocnice. U ní bylo vyloučeno požití alkoholu. U řidiče, který zemřel na místě, se bude teprve zjišťovat, zda nebyl pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek," potvrdila mluvčí policie Ivana Telekešová.
Záhada se rozebíhá! Po autě bylo vyhlášeno pátrání v jižních Čechách! Podle informací QAPu, se v autě našlo několik občanek, z nichž jedna patřila mladé dívce, která skončila s otevřenou zlomeninou v nemocnici. Jenomže stále je otázkou, kdo je vlastně mrtvým řidičem. Dívka zatím není schopná výpovědi a v autě zůstaly ještě dva občanské průkazy. "Totožnost řidiče ověřujeme," uvedla k těmto zjištěním QAPu policejní mluvčí.
Po nehodě kvůli nálezu několika dokladů odstartovalo i pátrání po údajném třetím pasažérovi auta. Nakonec se ale nepotvrdilo, že by v autě cestovalo víc než dva lidé. V autě se údajně měly najít i injekční stříkačky.
Případ vážné nehody se tak dostává do úplně jiného světla. Mohlo jít o tragickou dohru událostí, které nejspíš budou policii ještě hodně zajímat a není vůbec jisté, zda nesahají právě až do Jihočeského kraje.
Zjišťujeme podrobnosti
FOTO: HZS PK