23.05.2026 18:07
23.05.2026 10:10
Nedělní počasí zřejmě ovlivní saharský prach
23.05.2026 9:22
V pondělí startuje oprava silnice mezi Plzní a Kyšicemi
Záchranka vyjela k nehodě u Zbůchu
Sanitka záchranné služby musela po půl deváté večer vyjet ke Zbůch na severním Plzeňsku, kde havarovalo osobní auto. Na dálnici D5 pak o pár minut později havaroval kamion.
Motoristé pozor na nehody! U Zbůchu na severním Plzeňsku se při nehodě v úterý 19. července zranil člověk, na Rokycansku náklaďák poškodil most.
Krátce před 21. hodinou došlo na podjezdu dálnice D5 u Volduch na Rokycansku k nehodě nákladního automobilu. Kamion s nákladem tu při projíždění po silnici č. 2323 poškodil most. Na místo vyjeli policisté.
Horší následky pak měla nehoda, ke které došlo krátce po půl deváté večer na severním Plzeňsku. Na silnici č. 26 u Zbůchu tu havarovalo osobní auto, které skončilo v příkopu, a ke zraněnému museli vyjet záchranáři, hasiči i policisté.
Ilustrační foto
