07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Opilec se potácel na silnici mezi auty
Na záchytce skončil v pondělí večer 43letý cizinec, kterého policisté zachystili v Kollárově ulici v Plzni, kde se opilý potácel mezi jedoucími auty. Naměřili mu dokonce 3,42 promile alkoholu!
Opilému muži, který se v pondělí večer potácel Kollárovou ulicí v Plzni, naměřili policisté 3,42 promile alkoholu.
V pondělí 11. června si policejní hlídka při projíždění Kollárovou ulicí všimla muže, který se vrávoravou chůzí pohyboval mezi jedoucími vozidly. Zastavili, muže dopravili do bezpečí na chodník a vyzvali ho k prokázání totožnosti. "Zjistili, že před nimi stojí 43letý cizinec, z jehož dechu byl cítit alkohol. Vyzvali ho tedy k dechové zkoušce. Přístroj naměřil 3, 42 promile alkoholu," sdělila mluvčí policie Simona Čejková s tím, že cizinec svým jednáním ohrožoval, svůj život a život a zdraví jiných osob, policisté ho proto odvezli do protialkoholní záchytné stanice k vystřízlivění.
Případem se nyní zabývají policisté z obvodního oddělení Plzeň – střed, kteří jej kvalifikovali jako přestupek proti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu.
Ilustrační foto Policie ČR