30.05.2025 11:29
30.05.2025 10:32
Klatovskou čeká proměna. Studie zahrnuje více stromů i méně aut - VIZUALIZACE
30.05.2025 8:41
Pozor, v Plzni dnes proběhne cvičení policie!
Parkovací dům u Nového divadla bude několik dnů mimo provoz
Řidiči, kteří si oblíbili parkování v parkovacím domě u Nového divadla v Plzni, si musí na nějakou dobu hledat náhradní řešení. V příštích dnech dojde na opravy a tedy i uzavírku.

Uzavírka podzemní části parkovacího areálu u Nového divadla v Plzni startuje od úterý 13. června. Mimořádné omezení bude trvat až do čtvrtka 15. června.
V průběhu nadcházejících dnů bude v parkovacím domě probíhat oprava izolací. "Držitelé předplatného mají možnost náhradního parkování na povrchové části park. domu Nové divadlo nebo v parkovacím domě Rychtářka," informoval Parking Plzeň.
V pátek už by měl být i podzemní areál opět k dispozici. Parkovací dům u Nového divadla vyrostl v těsné blízkosti kulturního stánku právě zejména pro potřeby jeho návštěvníků. Ve velkém ho ale využívají i firmy z okolí. Areál se otevřel na podzim roku 2014. Podrobnosti najdete v článku zde.
FOTO: ilustrační