29.08.2025 18:29
29.08.2025 16:10
Barevný běh, tanec i BMX show. Na Jedničce se chystá akce Hurá do školy
Poslední prázdninová neděle na Jedničce bude patřit sportu a zábavě. V parku U Bazénu na Lochotíně se chystá akce Hurá do školy aneb Děti, hýbejte se.
29.08.2025 13:22
Na křížení ulic Jateční a Chrástecká vybuduje město světelnou signalizaci
U Litic skončilo auto na střeše, na místo vyjely složky IZS - FOTKY
Všechny složky integrovaného záchranného systému musely v pondělí ráno vyjíždět na silnici mezi Útušicemi a Liticemi. Řidička podle všeho nezvládla rychlost a s autem skončila na střeše.
K nehodě došlo kolem půl osmé na silnici za dálničním přivaděčem směrem k mostu. Na místo museli vyjet jak hasiči, tak záchranka. Policie přesné příčiny stále šetří, zatím to ale vypadá, že na vině bude opět příliš vysoká rychlost.
Řidička osobního auta podle prvotních výsledků šetření vlivem nepřiměřené rychlosti vyjela mimo silnici, kde skončila s vozidlem na střeše. "Veškeré okolnosti nehody jsou stále v šetření. Dechová zkouška u 56leté řidičky byla negativní," říká mluvčí policie Veronika Hokrová s tím, že odstraňování následků se obešlo bez větších komplikací v dopravě.
Záchranka z místa převezla ženu do nemocnice. "Pacientku jsme převáželi do fakultní nemocnice na Borech na chirurgii," doplnil k zásahu mluvčí záchranky Martin Brejcha.
FOTO: ZZSPK