QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

15.07.2025 18:29

Provoz na železniční trati Praha - Beroun byl přerušen, na koleje spadl strom

Mladíkovi explodoval v ruce dělbuch

26.04.2011 7:18

V pondělí 25. dubna na Tachovsku došlo k vážnému poranění kvůli dělbuchu, který explodoval v ruce jednomu mladíkovi. Ten si tak oslavu zpestřil ne pyrotechnikou ale návštěvou nemocnice, kde přišel o část palce.

Na Velikonoční pondělí 25. dubna si chtěl tsedmadvacetiletý mladík zpestřit oslavu pyrotechnikou. Dělbuch mu ale explodoval v ruce a mladík skončil v nemocnici.

K události došlo kolem 17 hodiny před jednou z restaurací v Tachově, kde si chtěl mladík zpestřit oslavu. Místo radosti z pořádné pecky ale skončil v nemocnici na traumatologii s popáleninami a poraněním ruky, když mu dělbuch bouchl v dlani. Přišel dokonce o část jednoho prstu. Nikdo jiný nebyl zraněn.

"Mladík se podrobil dechové zkoušce, která byla pozitivní. Přístroj naměřil hodnotu 2,19 promile alkoholu," uvedla mluvčí policistů Dagmar Jersáková.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT