07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Nehoda, která mohla mít fatální následky. Řidič vjel na dětské hřiště - FOTO
Havárie, ke které došlo kvůli nepřiměřené rychlosti, mohla mít fatální následky. Na jinak frekventovaném hřišti si v tu dobu naštěstí žádné dítě nehrálo.
Tachovští dopravní policisté přijali včerejšího dne oznámení o nehodě, která se stala kolem 17:15 hod. v Tachově ve Stadtrodské ulici.
"Ve směru ke světelné křižovatce jel uvedenou ulicí 30letý cizinec s vozidlem značky BMW. Při projíždění táhlé pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy dopravně technickému stavu komunikace a svým schopnostem, na mokrém povrchu vozovky nezvládl řízení, auto uvedl do smyku a vyjel do protisměru. Poté přejel přes chodník a několik metrů pokračoval po travnaté ploše, až narazil do kovového oplocení dětského hřiště, kde v jeho prostoru zůstal stát," uvedla mluvčí policie Dagmar Jiroušková.
V době havárie se na jinak frekventovaném dětském hřišti naštěstí nikdo nenacházel. Vzniklou celkovou škodu policisté odhadli na 60 000 korun. Požití alkoholu u cizince vyloučili provedenou dechovou zkouškou.
Foto: PČR





