08.12.2025 14:21
Novoroční ohňostroj na plzeňském náměstí nebude. Nahradí ho videomapping
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 14:21
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 10:00
Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a můžete být mezi výherci!
07.12.2025 19:05
Do jedné z heren ve Stříbře museli v neděli v brzkých ranních hodinách vyjet místní policisté. Opilá žena tu napadala jednu další návštěvnici i obsluhu baru.
Střbrští policisté zadrželi v neděli 18. července místní herně opilou 29letou ženu, která se chovala velice agresivně.
"V brzkých ranních hodinách došlo v místní herně k potyčce mezi dvěma ženami. Při ní se snažila 29letá žena udeřit 34letou ženu barovou židlí. Úder se podařilo částečně utlumit jednomu z přihlížejících, který židli zachytil, ale i tak židle zasáhla napadenou ženu do hlavy," uvedla mluvčí tachovské policie Dagmar Jersáková a pokračovala: "Agresorka poté obrátila svůj vztek proti obsluze herny, kterou fyzicky napadla a způsobila ji zranění, která si vyžádala lékařské ošetření."
Přivolaní policisté agresivní ženu na místě zadrželi a zjistili, že je pod vlivem alkoholu. "Přístroj naměřil hodnotu 2,06 promile alkoholu. Za výtržnictví teď mladé ženě hrozí i trest odnětí svobody až na dvě léta," poznamenala Jersáková.