15.07.2025 18:29
15.07.2025 14:29
Sportmanie, famfrpál i miliony pro kluby. Radní Tomáš Morávek otevřeně o sportu v Plzni
15.07.2025 12:49
Parkourová legenda Jay Fox i jógový maraton. Krašovská chystá zajímavé akce
Tachovská kriminálka má nového šéfa
Do funkce vedoucího Územního odboru služby kriminální policie a vyšetřování Tachov uvedli nadřízení zkušeného kriminalistu - plukovníka Jana Michalce.

Novým vedoucím Územního odboru služby kriminální policie a vyšetřování Tachov se stal plukovník Jan Michalec. Do ukončení výběrového řízení, které vyhrál, byl touto funkcí dočasně pověřen.
"Plukovníka Michalce slavnostně uvedli do funkce náměstek ředitele pro službu kriminální policie a vyšetřování Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje Jaromír Kníže a vedoucí Územního odboru vnější služby Tachov Luděk Svoboda. Slavnostní akt si nenechali ujít ani starostové dvou největších měst okresu, Ladislav Macák za Tachov a Miroslav Nenutil za Stříbro," uvedla mluvčí tachovské policie Dagmar Jersáková s tím, že oba vyjádřili velkou spokojenost se zajišťováním pořádku a bezpečnosti a plynulosti silničního provozu ve svých městech a jejich okolí.