Tragická nehoda na D5, po střetu s autem zemřel v noci chodec

24.07.2015 8:16     24.07.2015 8:26

V brzkých ranních hodinách došlo na dálnici D5 k tragické nehodě. Dodávka srazila na dálnici chodce, ten na místě zemřel. Přinášíme podrobnosti.

Tragická dopravní nehoda se stala v pátek 24. července v brzkých ranních hodinách. Na dálnici D5 zemřel po střetu s autem chodec.

"Dnes asi patnáct minut před druhou hodinou ranní srazil dodávkový vůz tovární značky Fiat Ducato muže jdoucího po dálnici D5 zhruba na 129 km ve směru na Rozvadov. Muž utrpěl zranění neslučitelná se životem," potvrdila mluvčí policie Ivana Jelínková.

Podle policie se jedná s největší pravděpodobností  o 34 letého muže z Chebska. Co na dálnici dělal, zatím není jasné.

"Je nařízena soudní pitva a k případu byl přizván znalec z oboru dopravy. Veškeré okolnosti případu jsou předmětem dalšího šetření," uvedla dále tisková mluvčí policie.

 
ilustrační foto

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT