21.08.2026 8:22
20.08.2026 10:57
Co se děje ve vnitrobloku v Přešticích? QAP zjišťoval podrobnosti - VIZUALIZACE
20.08.2026 9:41
Hurá do školy aneb Děti, hýbejte se! Na Jedničce se rozloučí s prázdninami
Vodní záchranáři pomáhali zraněnému v Malovicích
K člověku, který měl spadnout v Malovicích ze skály pod mostem do vody, vyjeli v noci ze soboty na neděli hasiči, policisté i vodní záchranáři!
Vodní záchranáři museli v noci ze soboty na neděli vyjet do Malovic, kde spadl do vody ze skály člověk.
Hlášení o pádu přišlo v noci ze soboty 17. na neděli 18. září v 0:23 hodin. Do Malovic poblíž Erpužic na Tachovsku proto společně s policisty a zdravotnickou záchrannou službou vyjeli také hasiči a vodní záchranáři.
"Osoba se měla nacházet na skále pod mostem. Zraněného objevila vodní záchranná služba a předala jej do péče Zdravotnické záchranné služby," uvedla mluvčí Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje Alena Marešová s tím, že na místo vyjeli také profesionální hasiči ze Stříbra, Plzně - Košutky a Nýřan.