QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

73letý muž převrátil na Tachovsku automobil na střechu - FOTKY

07.02.2023 13:01

Všechny záchranné složky zasahovaly na Tachovsku u Kyjova. Muž z dosud nezjištěných příčin skončil s autem mimo komunikaci.

OA_Tachovsko_Kyjov_0223_HZSPK (1)
OA_Tachovsko_Kyjov_0223_HZSPK (1)OA_Tachovsko_Kyjov_0223_HZSPK (2)OA_Tachovsko_Kyjov_0223_HZSPK (3)

K dopravní nehodě došlo v úterý 7. února v 9:18. „Mezi Planou a Kyjovem havarovalo jedno osobní vozidlo. Jedna osoba je v péči zdravotníků. Auto je bez úniku mimo komunikaci,“ informoval těsně po nehodě Petr Poncar, mluvčí hasičů.

Nehoda se naštěstí obešla bez většího zranění. „Záchranáři transportují muže ročník 1949 s lehčími zraněními do Stodské nemocnice,“ doplnila Mária Svobodová, mluvčí záchranné služby.

„K dopravní nehodě došlo na silnici III. třídy č. 20170 mezi obcemi Kyjov a Planá. Řidič, 73 let, osobního vozidla jel ve směru z obce Kyjov na obec Planá, kdy při projíždění levotočivé zatáčky z prozatím nezjištěných příčin vyjel z pozemní komunikace, sjel do příkopu, kde se převrátil na střechu. Ve vozidle byl řidič sám a byl převezen záchrannou službou do zdravotnického zařízení k dalšímu ošetření,“ informovala Barbora Šmaterová, mluvčí policie s tím, že alkohol byl u řidiče vyloučen provedenou dechovou zkouškou.

Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na částku 50 tisíc korun.

Foto HZSPK

SDÍLEJTE ČLÁNEK
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Blik blik depo
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB Kamiq