QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Dopravní nehoda mezi Vejprnicemi a Plzní – FOTKY

27.11.2023 14:41

V pondělí po poledni došlo k dopravní nehodě osobního automobilu. Na místě zasahovaly všechny záchranné složky.

OA Vejprnice_1123_HZSPK (3)
OA Vejprnice_1123_HZSPK (3)OA Vejprnice_1123_HZSPK (1)OA Vejprnice_1123_HZSPK (2)

V pondělí 27. listopadu došlo v 12:40 k dopravní nehodě jednoho osobního automobilu mezi Vejprnicemi a Křimicemi. Vozidlo skončilo po nehodě v příkopu na střeše.

„Před našim příjezdem byla jedna zraněná osoba již v péči Zdravotnické záchranné služby. Nehoda byla bez úniku provozních kapalin. Bylo provedeno protipožární opatření,“ okomentoval Michal Holeček, mluvčí hasičů.

Jak k nehodě došlo, popsala mluvčí policie: „Řidička (2002) jela v okrese Plzeň - město po vozovce sil. č. III/2031 s vozidlem tovární značky Ford, a to ve směru jako od obce Vejprnice k obci Plzeň - Křimice, přičemž při jízdě v pravotočivé zatáčce nepřizpůsobila rychlost jízdy zejména svým schopnostem a dopravně technickému stavu pozemní komunikace, čímž uvedla vozidlo do smyku a se svým vozidlem vyjela vpravo mimo vozovku, kde se nejprve střetla pravou přední částí vozidla se směrovým sloupkem, který zůstal po dopravní nehodě bez poškození, a následně havarovala v travnatém příkopu na střeše," uvedla Dagmar Brožová.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidičky, ke zranění jiných osob nedošlo.

„Dechová zkouška provedena s řidičkou měla negativní výsledek. Celková hmotná škoda činí cca 100 tisíc korun. Dopravní nehodu evidují plzeňští dopravní policisté," dodala Brožová.

Foto HZSPK

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Kamiq flexi