Plzeňští házenkáři uspěli na palubovce Kopřivnice

05.10.2015 20:22

Plzeňští házenkáři celku SSK Talent M.A.T. uspěli v pondělí 5. října na palubovce Kopřivnice. Potvrdili roli favorita a svého soupeře zdolali o pět branek.

FOTO Hynek Sladký - 08

V rámci šestého kola Extraligy mužů zavítali plzeňští házenkáři v pondělí 5. října na palubovku Kopřivnice.

Plzeňští házenkáři se stali favoritem zápasu. Přijížděli den poté, co v neděli zvítězili ve Zlíně, sil jim na Kopřivnici přesto zbyl dostatek. Před zápasem byla Plzeň se sedmi body na pátém místě, zatímco Kopřivnice se dvěma body okupovala pozici devátou.

I přes favorizaci Plzně byl ovšem zápas po celou první půli vyrovnaný, což dokládal také výsledek v poločase, kdy Kopřivnice prohrávala jen těsně 15:16.

Zápas byl vyrovnaný až do padesáté minuty, kdy aktivitu v zápasu přebrala Plzeň, která měla ve druhé půli více ze hry. Nakonec potvrdila roli favorita a zvítězila o celých pět branek.

KH Kopřivnice - SSK Talent M.A.T. Plzeň 28:33 (15:16)

KH Kopřivnice: Žingor, Holeček, Chalupa – Lípový, Veřmiřovský, D. Zima, Jan Gřes, Bukovský, Petřík, Ji. Gřes, Unger, Hardt, Fulnek, Hanus, Krpelík.

SSK Talent M.A.T. Plzeň: K. Šmíd, Motlík – Fořt, Jonáš, Šafránek, M. Škvařil, Blecha, M. Ivancev, J. Tonar, Vinkelhofer, M. Tonar, Poloz, J. Škvařil, Strýc, Šindelář.