Auto CB ŠKODA nový SUPERB

Městská policie v Plzni má nové dočasné velení

29.11.2022 14:30

Zastupitelstvo města Plzně na svém zasedání pověřilo dočasným velením městské policie dosavadního zástupce velitele Tomáše Petříka.

Mestska policie 1

Zastupitelé města Plzně pověřili na svém listopadovém zasedání dočasným velením Městské policie Plzeň dosavadního zástupce velitele Tomáše Petříka. Zároveň zastupitelé uložili radě města povinnost vyhlásit výběrové řízení na obsazení pozice velitele městské policie.

„Pan velitel Městské policie Plzeň Petr Vlk rezignoval na svoji funkci u městské policie, ve které skončí k 31. prosinci letošního roku. Děkuji mu za odvedenou práci. Před námi je nyní najít co nejrychleji kvalitního kandidáta na velitele, který dokáže stabilizovat personálně městskou policii,“ uvedl Jiří Winkelhöfer, radní pro oblast bezpečnosti a prevence kriminality.

Rezignaci obdržel radní pro oblast bezpečnosti od Petra Vlka dne 9. listopadu. „S ohledem na rezignaci pana velitele je nutné zajistit velení městské policie od 1. ledna 2023. Proto jsme pověřili dosavadního zástupce velitele pana Tomáše Petříka velením městské policie na dobu určitou, a to do doby jmenování nového velitele, nejdéle však do 31. prosince 2023,“ doplnil Jiří Winkelhöfer.

Foto ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Renault Captur 380
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte