09.05.2025 9:30
08.05.2025 22:27
Vzpomínková akce v Kyšicích završila oslavy osvobození na Plzeňsku
Přinášíme fotky
08.05.2025 15:00
Zemřel Jiří Bartoška, bylo mu 78 let
Mezi kandidáty na odebrání titulu je vysoce postavený politik ČSSD
Na seznamu absolventů plzeňský práv, kterým hrozí odebrání titulu, je údajně i ekonomický náměstek hejtmanky Plzeňského kraje Milan Chovanec.

V pořadu Otázky Václava Moravce, který se ve středu v přímém vysílání natáčel v Divadle Miroslava Horníčka v Plzni, uvedl lídr Strany zelených Martin Marek, že na seznamu lidí, kterým má být kvůli pochybnostem o řádných studiích odebrán titul z právnické fakulty ZČU v Plzni, je i vysoce postavený člen ČSSD, který je zaměstnán na Krajském úřadě Plzeňského kraje.
Jednoduchým uvažováním všem dochází, že by to měl být ekonomický náměstek hejtmanky Milan Chovanec. Ten médiím řekl, že studoval řádně. Jeho jméno nechtějí ovšem potvrdit ani děkan právnické fakulty Jiří Pospíšil, ani rektor univerzity Josef Průša, který má tituly odebírat.
Univerzita zatím nechce jména kandidátů na odebrání titulů zveřejňovat.