01.05.2025 19:13
Složky IZS zachraňovaly odpoledne tonoucího muže
Muž se topil v Berounce v Plzni u sv. Jiří
01.05.2025 19:13
Muž se topil v Berounce v Plzni u sv. Jiří
01.05.2025 14:30
01.05.2025 10:00
Hasiči neměli žádný výjezd související s pálením čarodějnic
Během následujících zhruba 14 dní čeká řidiče na silnici I/27 mezi Plzní a Přešticemi omezení provozu. Jak uvádí Ředitelství silnic a dálnic, u jedné z mostních konstrukcí na loni zprovozněném úseku silnice „I/27 Šlovice – Přeštice“ byly zjištěny závady na vozovce.
"Došlo zde k dosednutí přechodové oblasti mostu a na vozovce se projevily poměrně výrazné nerovnosti. Další nerovnosti se pak projevily i na jedné ze souběžných komunikací silnice I/27," uvedl mluvčí ŘSD Adam Koloušek.
Práce na výspravě a vyrovnání těchto nerovností proběhnou v termínu od 24.10. do 7.11. 2024.
"Plánované práce jsou nicméně pouze dočasné. Ke kompletní opravě zjištěných závad dojde později v rámci záruční doby stavby," vysvětluje Koloušek.
Oboustranný provoz zůstane po dobu provádění prací zachován. V místě provádění opravy bude doprava svedena do jednoho jízdního pruhu.
Foto ilustrační