QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Na plzeňském náměstí se bude natáčet film. Dojde k omezení autobusových linek

09.11.2023 17:00

Z důvodu natáčení filmu v prostoru náměstí Republiky v Plzni dojde k omezení autobusových linek 17. listopadu od 18 hodin do ranních hodin 18. listopadu.

DSC00570

Linka č. 20 bude ve směru od Bílé Hory vedena z Malické ul. na most gen. Pattona, dále do sadů Pětatřicátníků, na Klatovskou do Americké až k Mrakodrapu.

Zastávky linky č. 20 „Otýlie Beníškové“; „Náměstí Republiky“ a „Muzeum“ budou po dobu odklonu linky zrušeny a spoje linky č. 20 budou ve směru od Bílé Hory odbavovat v zastávkách „Sady Pětatřicátníků“; „U Práce“ a „Mrakodrap“. První spoj vedený po objízdné trase bude s odjezdem ze Zruče-Sence v 18:16.

Linka č. 33 bude obousměrně odkloněna z rondelu na most gen. Pattona, dále do sadů Pětatřicátníků, na Klatovskou do Americké, na Anglické nábřeží a Kopeckého sadů. Zastávky „Rondel“ (směr Goethova v ulici Otýlie Beníškové); „Otýlie Beníškové“; „Náměstí Republiky“ budou po dobu odklonu zrušeny. Spoje linky č. 33 budou odbavovat cestující obousměrně v zastávkách „Rondel“ (zastávka ve sjezdové rampě z rondelu ve směru do sadů Pětatřicátníků); „Sady Pětatřicátníků“; „Mrakodrap“. Výstupní zastávka v Goethově ul. beze změn. Spoje ve směru na Košutku budou odbavovat cestující v zastávce linek 13, 20 „Goethova“ směrem k Americké ulici.

První spoje obou jízdních řádů vedených po objízdné trase budou ty s odjezdem z počátečních zastávek Goethova v 18:05, potažmo v 18:00 z Košutky.

V noci ze 17. listopadu na 18. listopadu bude posunuta zastávka linky N4 Náměstí Republiky ve směru k Mrakodrapu o 90 metrů zpět na úroveň zastávky ve směru na Severní předměstí.

Foto ilustrační Milan Janoch

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Zvednu vam to_copy
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Superb new