QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Na řidiče v Rokycanech čekají od února změny

01.02.2024 10:11

S příchodem února bude uvolněna část Jiráskovy ulice, zároveň začne rekonstrukce ulice Svazu bojovníků za svobodu.

jiráskova ulice_0124_město Rokycany

V pátek 2. února 2024 v odpoledních hodinách bude spuštěn obousměrný provoz v Jiráskově ulici v Rokycanech, a to v celém úseku od kruhového objezdu u Střelnice ke křižovatce Jiráskova x ulice Svazu bojovníků za svobodu (křižovatka u sokolovny). 

Od pondělí 5. února bude úplně uzavřena ulice Svazu bojovníků za svobodu v úseku od křižovatky s Jiráskovou ulicí (u sokolovny) směrem k ulici Dukelská (a dále k ZŠ Jižní předměstí). Zároveň nebude možné využívat parkoviště u budovy bývalého nádraží. 

Stavební práce budou zahájeny frézováním asfaltového povrchu komunikace. Průchod chodcům bude ulicí Svazu bojovníků směrem k ulici Dukelská po celou dobu stavby zachován. 

“Dle sdělení zhotovitele by do neděle 4. února měli dokončit dlažby chodníku v ulici Jiráskova po pravé straně (směr Praha) až na roh budovy na křižovatce s ulicí Svazu bojovníků za svobodu. Zbytek plochy chodníku bude provizorně upraven ve štěrku,” uvedla mluvčí města s tím, že dále bude zprůchodněn i chodník po levé straně Jiráskovy ulice pro přecházení ulice Svazu bojovníků za svobodu.

Foto město Rokycany

 

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Zvednu vam to_copy
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Superb new