Auto CB ŠKODA nový SUPERB

Návštěvníci Škoda sport parku musí počítat s omezením. Staví zde Vodárna Plzeň – FOTKY

18.11.2023 8:28

Vodárna Plzeň a.s. aktuálně provádí stavební práce, které částečně omezují návštěvníky doudleveckého Škoda sport parku. Přinášíme aktuální fotky.

vodovod Škod (1)
vodovod Škod (1)vodovod Škod (2)vodovod Škod (3)vodovod Škod (4)vodovod Škod (5)vodovod Škod (6)vodovod Škod (8)vodovod Škod (9)vodovod Škod (10)vodovod Škod (11)vodovod Škod (12)

„Pracujeme na obnově vodovodních šoupat v místě stávajícího vodovodního uzlu, který je zásadním místem pro zásobování vodou zejména pro vodojem Sylván a vodojem Sytná. První z nich zásobuje vodou území Lochotína, Bolevce, Zavadilky, Bílé Hory nebo Radčic, druhý Košutku, Třemošnou, Zruč-Senec, Českou Břízu, Druztovou, Dolany nebo Chotíkov. Na Borských polích se ještě odděluje potrubí zásobující Nýřansko (Tlučná, Nýřany, Blatnice, Myslinka, Kamenný Újezd, Úherce, Zbůch, Líně),“ uvádí Dana Veselá, mluvčí Vodárny Plzeň.

Na návštěvníky čeká ve Škoda sport parku částečné omezení. Práce se aktuálně odehrávají v těsné blízkosti skateboardového hřiště a blízké cyklostezky, zasahují do dráhy pro inline bruslaře.

„Dochází zde k výměně celého uzlu z vodovodních řadů DN 800 a DN 600 včetně osazení nových uzávěrů a částečnému odbourání a zrušení stávající armaturní šachty včetně stávajících vodovodů a části betonových bloků,“ dodala Dana Veselá.

Práce by měly skončit podle klimatických podmínek v průběhu letošního prosince.

Foto QAP

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT