Auto CB ŠKODA nový SUPERB

Policie hledá svědky tragické dopravní nehody na Domažlicku

08.09.2023 13:24

Na konci srpna došlo na Domažlicku k tragické události. Při dopravní nehodě zemřel mladý muž. Policie hledá svědky události.

Vrtulník

Dne 29. srpna 2023 v době mezi 13:00 až 13:30 došlo na silnici II. třídy č. 189 mezi obcemi Draženov a Klenčí pod Čerchovem k tragické dopravní nehodě, při které došlo k těžkému zranění řidičky vozidla Škoda Fabia a při níž zemřel spolujedoucí čtyřiadvacetiletý muž.

Řidička vozidla dostala při projíždění pravotočivé zatáčky na mokré vozovce smyk, vjela vlevo do příkopu, kde narazila pravým bokem vozidla do stromu.

Záchranáři okamžitě po příjezdu na místo události zahájili neodkladné ošetření ženy, která byla v bezvědomí a muže, u kterého bylo nutné zahájit neodkladnou kardio-pulmonálni resuscitaci.

„Záchranáři s posádkou Letecké záchranné služby zajistili těžce zraněnou ženu, která byla transportována na emergency FN Lochotín. Mladý muž přes veškerou snahu zasahujících záchranářů svým zraněním podlehl, lékař LZS u něj konstatoval úmrtí," potvrdila v den nehody Mária Svobodová, mluvčí záchranné služby.

Policie nyní žádá svědky události o pomoc. „Případ si převzali domažličtí kriminalisté, kteří se nyní obracejí na veřejnost a hledají případné svědky této dopravní nehody nebo řidiče, kteří tímto úsekem ve výše uvedené době projížděli,“ uvedla dnes Dagmar Brožová, mluvčí policie.

Policisté informace přijmou přímo na oddělení obecné kriminality Domažlice, Kosmonautů 165, Domažlice, nebo na tísňové lince policie 158.

Foto ilustrační Milan Janoch

 

 

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT