Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Při hašení požáru rodinného domu na Tachovsku našli hasiči mrtvé tělo

30.10.2023 9:15

Hasiči na Tachovsku mají od včerejšího večera plné ruce práce. V neděli vyjeli do Stříbra k požáru ubytovny, dnes již od brzkých ranních hodin zasahují v Otročíně u požáru rodinného domu.

požár Otročín_1023_HZSPK (1)
požár Otročín_1023_HZSPK (1)požár Otročín_1023_HZSPK (2)

K požáru rodinného domu došlo v pondělí 30. října v 4:35 ráno.  

“Pět hasičských jednotek zasahovalo u požáru rodinného domu v Otročíně. Požár zasáhl zejména přízemí. K jeho likvidaci jsme nasadili 3"C" proudy. Zásah stále probíhá, ale již máme lokalizaci. Na místě je vyšetřovatel,” uvedl k požáru Petr Poncar, mluvčí hasičů a dodal: “V požářišti jsme nalezli lidské tělo.”

Na místo proto dorazila i kriminální policie. “Na místě je i vyšetřovatel služby kriminální policie a vyšetřování a policisté obvodního oddělení,” potvrdila mluvčí policie Dagmar Brožová.

V neděli 29. října večer zasahovali hasiči ve Stříbře u požáru ubytovny.

“Po dvacáté hodině jsme vyjeli k požáru v ubytovně na Masarykově náměstí ve Stříbře. Požár byl malého rozsahu a uhašený před naším příjezdem. My jsme provedli průzkum, dohašení a odvětrání objektu. Z budovy se evakuovalo celkem 12 osob,” uvedl mluvčí hasičů.

Při požáru nebyl naštěstí nikdo zraněn. “Záchranáři si po příjezdu na místo do péče nikoho nepřevzali. Všichni byli včas evakuováni, bez obtíží,” uvedla mluvčí záchranné služby.

“Na místo byly vyslány hlídky policie a výjezd kriminalistů,” doplnila mluvčí policie Dagmar Brožová.

Foto ilustrační

 

 

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT