Auto CB ŠKODA nový SUPERB

Rezidenční areál Bydlení Skvrňany nabízí posledních 21 bytů, soukromý park i dotovanou hypotéku

26.07.2023 15:31

V mladé plzeňské čtvrti Skvrňany typické okolní přírodou i veškerým komfortem dobře občansky vybavené městské části, dokončila investiční skupina Trigema výstavbu sedmi bytových domů nového rezidenčního areálu Bydlení Skvrňany.

SKV_0084
SKV_0084SKV_0150SKV_0067

Šestipodlažní rezidenční areál Skvrňany v sousedství ulice Vojanova je synonymem pro pohodlné bydlení ve čtvrti s výbornou dopravní dostupností – do centra Plzně se dostanete za 10 minut a ven z města za 5 minut.

V rámci nového areálu vzniklo na ploše téměř 10 000 m2 zhruba 200 bytů o dispozicích od 1+kk až po velkorysé 4+kk. Většina jednotek je vybavena balkóny, lodžiemi, terasami a sklepy. Bydlení ve Skvrňanech je ze tří čtvrtin vyprodáno, v nabídce je z původních 200 bytů pouhých 21 jednotek s dispozicemi 1+kk až 4+kk a s cenou od 3,3 milionů korun. Trigma teď nabízí na nákup bytu i dotovanou hypotéku s úrokovou sazbou ve výši 2,49 %.

Nový byt s možností dotované hypotéky

Investiční skupina Trigema nabízí na nákup bytu ve Skvrňanech nový produkt Dotované Hypotéky 2,49 %. Prostřednictvím této služby nabízí klientům záruku, že po dobu následujících 2 let budou hradit o třetinu nižší náklady na splácení, než jsou běžné u aktuálně dostupných hypoték. Smyslem této finanční služby je snížení obavy z vysoké měsíční splátky a ulehčení rodinnému rozpočtu po dobu prvních dvou let. Dostupnost vlastnického bydlení se tímto krokem stává výrazně vyšší než bydlení nájemní. Měsíční nájem obdobných bytů je díky této službě o poznání dražší než pravidelné měsíční splátky hypotéky. Finanční poradce je připraven řešit i hypotéku k investičnímu bytu se stejnou úrokovou sazbou a byt je díky tomu možné pronajímat a výnosem z pronájmu krýt splátky hypotéky.

Areál s parkem i dostatkem parkovacích míst

Nový rezidenční areál Skvrňany je založený na jednoduché a přímočaré architektuře sedmi bytových domů v suterénu propojených podzemním parkovištěm, které doplňuje soukromý zelený park. Ten funguje nejen jako přírodní relaxační zóna, ale chce se stát i místem vzájemného setkávání rezidentů, a tím i samotným srdcem celého areálu. Celý komplex je ze severu ohraničený terénním valem, který jej tak současně ochrání před případnými vlivy z okolí a v zimě jej bude možné využít i jako sáňkovací kopec. Koncept doplňuje obslužná komunikace a systém technického vybavení.

Další informace o bytovém projektu Bydlení Skvrňany naleznete na stránkách www.byty-skvrnany.cz

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT