20.12.2025 13:50
Složky IZS zasahovaly na Domažlicku
V domě byl nalezen uhořelý muž
20.12.2025 13:50
V domě byl nalezen uhořelý muž
20.12.2025 10:47
19.12.2025 12:21
Přinášíme FOTKY a informace.
U Dobřan dnes před polednem zasahovaly všechny záchranné složky.
V úterý 30. ledna došlo v 10:54 k nehodě na silnici 18034 u obce Dobřany. Osobní vozidlo skončilo v poli.
“Dopravní nehoda se stala mezi Dobřany a samotou Wartův mlýn. Osobní vozidlo havarovalo a skončilo mimo komunikaci,” informoval Petr Poncar, mluvčí hasičů.
Z místa nehody je hlášena jedna zraněná osoba. "Dvaadvacetiletý muž utrpěl při nehodě lehčí zranění a byl transportován do Stodské nemocnice," uvedla mluvčí záchranné služby Mária Svobodová.
"Řidič (2001) jel s vozidlem Jaguar ve směru od Dobřan na Šlovice, z dosud nezjištěných příčin vjel na pravou krajnici a následně havaroval do pravého silničního příkopu. Řidič byl převezen k lékařskému ošetření. Dechová zkouška u řidiče vyloučila požití alkoholu. Přesnou příčinou a veškerými okolnostmi dopravní nehody se zabývají policisté z územního odboru Plzeň venkov," uvedla Eva Červenková, mluvčí policie.
Foto HZSPK