17.11.2025 15:21
Nehoda se odstraňuje na I/27 v Alžbětíně.
Další nehoda je v Lidické ulici v Dobřanech.
17.11.2025 15:21
Další nehoda je v Lidické ulici v Dobřanech.
17.11.2025 15:13
Kácení a převoz vánočního stromu přinese komplikace pro řidiče
17.11.2025 9:34 17.11.2025 12:27
Krátkodobé dopravní omezení se tentokrát dotkne Samaritské ulice v Doudlevcích, kterou v noci ze soboty 11. na neděli 12. října uzavře oprava železniční koleje.
Železniční přejezd v Samaritské ulici bude zcela uzavřen od soboty 11. října 20:25 do neděle 12. října 7:40.
Důvodem je havarijní stav koleje, který odhalil měřící vůz Českých drah. „Důvodem je havarijní stav koleje, kdy po projetí měřícího vozu českých drah byla zjištěna špatná geometrická poloha koleje. Vzhledem k možnému vykolejení vlaků došlo k okamžitému snížení rychlosti projíždějících vlaků a je nutné kolej v místě přejezdu opravit,“ uvedlo město Plzeň.
Objízdná trasa je vedena ulicemi Zborovská a Edvarda Beneše.
„Doba mimořádné opravy přejezdu v Samaritské ulici byla na základě požadavku vedení města stanovena na noc, aby dopad na řidiče byl co nejmenší, a to i v souvislosti s dopravními omezeními na Klatovské třídě o víkendu," uvedlo město.
O víkendu čeká dopravní omezení řidiče na Klatovské z důvodu přesunu tanku do muzea. Psali jsme více ZDE.
Foto ilustrační